Ārstēšanas metodes prostatīta ārstēšanai vīriešiem

Vīriešiem ir dažādas prostatīta ārstēšanas metodes. Daudzi no tiem ir efektīvi tieši kombinācijā viens ar otru. Daži no tiem ir prioritāri, citi labi papildina galveno ārstēšanas kursu.

Veselības atjaunošanas programma jānosaka ārstējošajam ārstam. Papildu procedūras jāsaskaņo ar speciālistu. Jebkurā gadījumā jums pat nevajadzētu patstāvīgi izvēlēties fiziskās aktivitātes. Daži no tiem var būt kontrindicēti prostatīta gadījumā.

Antibiotikas prostatīta ārstēšanā

Bakteriālo prostatītu, kas visbiežāk rodas pusmūža vīriešu vidū, vēlams ārstēt ar bakteriostatiskiem un baktericīdiem līdzekļiem. Tikai viņi var apturēt iekaisuma procesa attīstību un lielā mērā uzlabot pacienta labsajūtu. Tas notiek tieši baktēriju aktivitātes samazināšanās dēļ.

zāles prostatīta ārstēšanai

Stabilu rezultātu ar antibakteriāliem līdzekļiem var iegūt jau otrajā zāļu lietošanas dienā. Protams, gadījumā, ja līdzekļu kombinācija tiek izvēlēta pareizi, ņemot vērā infekcijas iekaisuma izraisītāju, pacienta vecumu, prostatas dziedzera audu bojājuma pakāpi.

Tieša prostatas masāža

Hroniska prostatīta ārstēšanas metodes vīriešiem ietver manuālu iedarbību tieši uz skarto orgānu. Tiešo masāžu drīkst veikt tikai speciālists. Neatkarīgas manipulācijas ar prostatas dziedzeri ir nepieņemamas. Tas var izraisīt traumu šādam delikātam orgānam un blakus esošajām uroģenitālās sistēmas daļām.

Ir svarīgi ievērot higiēnu un masāžas zonas sanitārijas noteikumus. Tāpēc klīnikā ir vēlams veikt manuālas manipulācijas ar prostatu. Ārkārtējos gadījumos jūs varat piezvanīt ārstam mājās, uzmanīgi ievērojot speciālista norādījumus un ieteikumus.

Prostatas masāža mazina iekaisumu, novērš sastrēgumus, aktivizē prostatas dziedzera funkcionālās īpašības, normalizē vielmaiņas līdzsvaru orgāna audos.

Līdz iedarbības brīdim procedūra ir ļoti īsa. Ar profilaktisko ārstēšanu tas ir absolūti nesāpīgs.

Pretvīrusu terapija pret prostatītu

Nespecifisks prostatīts ir daudz retāk sastopams. Tomēr slimības vīrusu raksturs nozīmē savas metodes prostatīta ārstēšanai vīriešiem. Pirmkārt, tie ir pretvīrusu līdzekļi.

Tiek pieņemta arī obligāta seksuālā partnera terapija. Tā kā lielāko daļu vīrusu prostatīta nopelna neaizsargāta dzimumakta ceļā. Tā rezultātā vīrietis kļūst ne tikai par nepatīkamas slimības īpašnieku, bet arī par infekcijas nesēju.

vīrusi organismā kā prostatīta attīstības cēlonis

Vīrusu prostatīta ārstēšana visbiežāk ir dermatovenerologu kompetencē. Bet to var attiecināt arī uz imunologu darbību. Galu galā nespecifiskais prostatīts ir gan augšupejošs, gan lejupejošs. Piemēram, izplatītas infekcijas rezultātā, ko saņem gaisa pilieni.

Jūs nevarat būt nolaidīgs pat parastā saaukstēšanās gadījumā, riskējot ar prostatas iekaisumu. Mūsdienu apstākļos tie ir vīrieši, kas vecāki par 35 gadiem.

Svecītes prostatīta ārstēšanai

Viena no efektīvākajām vīriešu uroģenitālās sistēmas iekaisuma procesu ārstēšanas metodēm ir transrektālu svecīšu izmantošana. Šīs metodes efektivitāte slēpjas īsākā ceļā, kurā aktīvās vielas (antibiotikas, spazmolītiskie līdzekļi, pretsāpju līdzekļi un citi) nonāk iekaisušajā orgānā.

taisnās zarnas svecītes prostatīta ārstēšanai

Tieša zāļu ievadīšana taisnās zarnās paātrina zāļu transportēšanu, salīdzinot ar perorālu zāļu lietošanu. Turklāt tiek samazināta aknu slodze. Galu galā narkotikām nav jāiet cauri tam pirms iekļūšanas asinsritē. Caur zarnu sieniņu tie tieši uzsūcas audos un limfas šķidrumos.

Svecītes tiek parakstītas dažādos slimības attīstības posmos. Un ne mazāk efektīvs kā hroniska prostatīta profilakses līdzeklis. Tie satur lielu daudzumu augu sastāvdaļu un nerada īpašas lietošanas grūtības. Galvenais nosacījums, kas jāievēro, ir rūpīga higiēna un atpūta pēc svecītes ievadīšanas 20-30 minūtes.

Zāļu uzlējumi

Kā atbalsta līdzeklis un stiprinošs līdzeklis ir ieteicamas dažādas prostatīta ārstēšanas metodes ar tautas līdzekļiem vīriešiem. Tās ir tonizējošas tējas, imūnmodulējoši savienojumi, preparāti, kuru mērķis ir stimulēt ķermeņa atjaunojošās funkcijas. Infūzijas, kurām ir virziena uroseptiska iedarbība, ir ārkārtīgi efektīvas.

zāļu tinktūras prostatīta ārstēšanai

Diurētiskie un biostimulējošie medikamenti neļauj stagnēt prostatas zonā, veicina regulāru ķermeņa attīrīšanu no patogēnās floras. Daži augi tieši ietekmē vīriešu ķermeņa erekcijas funkciju, kas labvēlīgi ietekmē visas uroģenitālās sistēmas darbu.