Lietošanas pieredze Prostamin Forte

Uroloģijas speciālisti ir uzkrājuši lielu pieredzi Prostamin kapsulu izrakstīšanā prostatīta ārstēšanai. Zāles, kurām nav blakusparādību un uzrāda augstu efektivitāti, ja to lieto kā terapeitisku un profilaktisku līdzekli, ir populāras ārstu un pacientu vidū.

Tomas parāda ārstēšanas ar Prostamin kapsulām rezultātu

Mūsu pircēja stāsts

Lietošanas pieredzē dalās Čehijas Ostravas iedzīvotājs Tomašs Haņička.

"Sākotnējais prostatīts nekādi neizpaudās, izņemot ejakulāta konsistences izmaiņas. Tas bija pirms vairāk nekā trīsdesmit gadiem, pēc šķiršanās un pārejas no fiziska darba uz darbu birojā. Šīs izmaiņas manī neradīja satraukumu, pie ārsta devos gadu desmitiem vēlāk, pēc aiziešanas pensijā.

Ārsts diagnosticēja hronisku prostatītu un pauda pārliecību par pilnīgu atveseļošanos no slimības. Taču nekādu manāmu diskomfortu neizjutu, tāpēc nepievērsu pienācīgu uzmanību nozīmētajai ārstēšanai un norādījumiem par atkārtotām pārbaudēm.

Apmēram pēc diviem gadiem mana nostāja maldība kļuva skaidra. Man radās sāpes un smaguma sajūta starpenē. Grūtības urinēt. Man kļuva grūti vispirms sēdēt uz krēsla ar cietu sēdekli un pēc tam uz mīkstajām mēbelēm.

Prostamīna kapsulas ir iepakotas blisterī

Vizīte pie ārsta bija jāatkārto. Ārsts izrakstīja antibiotikas un citas zāles un brīdināja, ka tagad, kad visi dziedzeri ir inficēti, prostatīta ārstēšana ar zālēm var nedot 100% efektu. Šajā gadījumā pēc slimības pārejas uz remisijas stadiju man visu atlikušo mūžu būs jālieto uzturošās zāles.

Ārsts izņēma no galda kastīti ar tabletēm un pastāstīja, kā zāles jālieto. Tāpēc es sāku lietot Prostamin kapsulas prostatīta ārstēšanai. Pirmais kurss ilga 60 dienas un sākās pēc antibiotiku terapijas pabeigšanas. Tas bija Prostamins, ārsts man apliecināja, ka šajā periodā slimība neļāva atkal izpausties.

Pēc tam es paņēmu divu nedēļu pārtraukumu un atkal dzēru ārstniecības augu līdzekli mēnesi, nevis divus. Kopš tā laika tas turpinās: nopērku divas kapsulu kastītes, šis ir tikai mēnesim, izdzeru kā nākas pēc instrukcijas, tad 15-20 dienas ieturu nelielu pauzi. Un viss no jauna.

Kopš pēdējās tikšanās ar urologu ir pagājuši vairāk nekā divarpus gadi. Sāpes prostatā mani netraucē, urinēšana ir normāla. Ar ārstu runājam pa telefonu, reti. Viņš aicina uz pārbaudi, es neiešu: Prostamin palīdzēja man atgriezties normālā stāvoklī, bet viņi nemeklē labo no labā. Esmu priecīgs, ka uzrakstīju šo atsauksmi, ceru, ka tas kādam palīdzēs.