Atsauksmes par Prostamin Forte

 • Aleksandrs
  "25 gadu vecumā viņš cieta no akūta bakteriāla prostatīta. Agonija bija šausmīga. Pēc izārstēšanas viņš pēc ārsta ieteikuma sāka lietot Prostamin un uzmanīties, lai neinficētu. Es dzeru zāles divus vai trīs kursus gadā. ES jūtos lieliski! "
  Prostamin Forte
 • Andris
  "Es lietoju Prostamīnu kopā ar citām zālēm urīnceļu sistēmas ārstēšanai. Es pamanīju seksuālās funkcijas uzlabošanos. Mans garastāvoklis uzlabojās, lai gan es neticēju, ka ķirbju sēklas un citi augi var kaut ko dziedēt. Bet galu galā viņi tiek ārstēti, un viņi tiek ārstēti nevainojami! Ar kapsulu palīdzību mana personīgā dzīve ir normalizējusies.
  Prostamin Forte
 • Сергей
  "Kad man bija pāri 60 gadiem, es sapratu, ka prostatīta simptomu parādīšanās ir laika jautājums. Es redzēju, kā mani draugi cieš no šīs slimības. . . Meklēju informāciju internetā, uzzināju: lēts Prostamin ir labāks un efektīvāks par dārgo ķīmisko sintētiku. Es dzeru kapsulas, prostatīta parādīšanās ir atlikta uz nenoteiktu laiku.
  Prostamin Forte
 • Markuss
  "Darbā man kļuva auksti, slimības sākās tur, kur tās bija vismazāk gaidītas. Vecāks draugs man ieteica dzert Prostamin. Ne uzreiz, ne vienas dienas laikā, bet viss pārgāja apmēram 20 dienās. Ieteicams turpināt lietot vēl mēnesi, lai pārliecinātos. Es turpināšu, jo būt slimam ar ekskrēcijas sistēmas iekaisumu ir briesmīgas mokas.
  Prostamin Forte
 • Anna Marija
  "Es dodu Prostamin savam vīram, kā noteicis ārsts. Augu izcelsmes preparātus izmantoju kā seksuālās aktivitātes stimulatoru. Manuprāt, tas darbojas perfekti. To var redzēt vismaz no tā, ka mūsu ar vīru seksa biežums un kvalitāte paliek tajā pašā līmenī un nemazinās.
  Prostamin Forte
Lietotāja vērtējums Prostamin Forte
4.9
6