Lietošanas instrukcija Prostamin Forte

Kapsulas prostatīta ārstēšanai, kas satur vismaz 500 mg augu preparāta aktīvās sastāvdaļas, iepakotas blisteros un iepakotas kartona kastītē. Vienā kastītē ir 30 Prostamin kapsulas.

Papildus blisteriem kastītē ir iekļauta izdrukāta instrukcija par sagatavošanu. Kastītes priekšpusē ir informācija par ražotāju, uzdrukāts logotips un zāļu pilns nosaukums, ir norādījumi par pareizu augu kompleksa lietošanu prostatīta un urīnceļu slimību ārstēšanai.

Prostamin kapsulu lietošanu Latvijā apstiprina Valsts farmācijas komisija.

Indikācijas un kontrindikācijas

Vīrietis ar prostatītu dzer Prostamin kapsulas

Prostamīna lietošanas indikācijas ir jebkādi prostatas un uroģenitālā trakta bojājumi.

Tam nav kontrindikāciju. Lietojiet piesardzīgi imūnsistēmas slimību gadījumā.

Lietošanas veids

Prostatīta un uroģenitālās sfēras slimību ārstēšana - indikācijas Prostamin lietošanai. Lietojiet vienu kapsulu no rīta un vakarā pēc ēšanas vai tās laikā. Dzert ar lielu daudzumu ūdens.

Ārstēšanas kurss ir no pusotra līdz diviem mēnešiem. Otrs ārstēšanas kurss tiek noteikts trīs nedēļas pēc iepriekšējā kursa beigām. Ir atļauts neierobežots zāļu kursu skaits.

Brīdinājumi

Augu izcelsmes medikamentu lietošana neaizstāj dārzeņu un augļu ēšanu. Pirms vizītes uzsākšanas ieteicams konsultēties ar specializētu speciālistu: ārsts pastāstīs, kā lietot zāles katrā konkrētajā gadījumā.

Ieteicamās devas pārsniegšana nepalielina zāļu efektivitāti. Pārdozēšanas gadījumi nav zināmi. Atļauts vienlaikus uzņemt vitamīnu minerālu kompleksus un Prostamin kapsulas.

Uzglabāšanas apstākļi

Uzglabāt vēsā, sausā vietā, aizsargātā no tiešiem saules stariem, ne ilgāk kā trīs gadus. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabājiet iesākto blisteri ledusskapī. Ražošanas datums ir uzdrukāts uz kastītes.